O FIRMIE

Firma została założona w 1997 roku mając na względzie potrzeby rynku wynikające z wejścia na rynek cyfrowych aparatów fotograficznych oraz rozpowszechnienia się komputerów osobistych.

Rosnąca popularność sprzętu elektronicznego, jak również brak na terenie naszego regionu odpowiedniego serwisu, skłonił osoby mające już doświadczenie w elektronice i naprawach elektronicznych do stworzenia punktu, w którym można byłoby naprawić aparat, komputer czy inny sprzęt fotograficzny.

Stale rozwijana technika cyfrowa skłoniła naszych techników do intensywnego podnoszenia kwalifikacji co zaowocowało wkrótce odpowiednim podnoszeniem jakości wykonywanych usług.

Jesteśmy serwisem z wieloletnim doświadczeniem. Pozwala to na wykonywanie napraw na wysokim poziomie przy niedługim czasie oczekiwania na wykonanie usługi. Serwisujemy sprzęt elektroniczny wszystkich marek.

Nasi profesjonalni technicy posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu. W czasie napraw korzystamy ze sprzętu kontrolnego i pomiarowego najwyższej jakości takich firm jak Fluke, Rohde & Schwarz, Brymen.

 

Auto serwis

+48 661 656 275

+48 665 999 735

 

 

 FOTOELEKTRONIKA   

  

 

  Serwis elektroniki

 

   

    w Gorzowie Wielkopolskim

 

Created with Webwave CMS

Copyright 2018 MX Serwis